ویلاس

قوانین و مقررات - سرويس کار

قوانین و مقررات ویلاس

کاربر گرامی قوانین و مقررات که پیش روی شماست، اصول  بین برند ویلاس متعلق به کسب و کار خدمات خانه ییلاقی و كاربران گرامی را تبیین می کند كه هدف از آن ایجاد محیطی امن است تا كاربران خدمت گیرنده بتوانند با استفاده از امكانات این سایت ، اقدام به استفاده از سرویس های ارائه شده توسط تامین کنندگان ( فروشندگان و خدمت دهندگان ) نمایند. این مقررات پس از زمان ثبت نام کاربر در ویلاس , در هر زمانی که از سرویس های ویلاس استفاده می نماید، معتبر بوده و استفاده از سرویس های موجود  به منزله پذیرش قوانین و مقررات خواهد بود.

ویلاس : پلتفرمی در قالب سایت ویا اپلیکیشن است که پل ارتباطی بین مشتری و تامین کنندگان ( فروشندگان و خدمت دهندگان ) را جهت ارائه و استفاده از سرویس های موجود فراهم آورده است.

کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که به نحوی از انحاء با سامانه های ویلاس  در ارتباط می باشد.

کاربلد : شخص حقیقی یا حقوقی به عنوان ارائه دهنده ی خدمات به مشتری که کاربلد  نامیده می شود .

خدمت گیرنده: منظور متقاضی استفاده از سرویس های ارائه شده در ویلاس می باشد که مشتری نامیده می شود.

شماره سفارش: کد یکتای ثبت سفارش در سامانه های ویلاس می باشد.

شرایط خاص: منظور از شرایط خاص در این توافقنامه هر نوع حادثه یا رویداد خارج از اراده ی ویلاس خواهد بود.

 حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از سرویس ها در سامانۀ ویلاس  ایجاد کرده‌اند.

 • کلیه کاربران جهت استفاده از سرویس های ویلاس  می‌بایست به عضویت ویلاس  درآیند.
 • کاربر می پذیرد جهت ورود به وب سایت یا  اپلیکیشن ویلاس  از شماره تلفن همراه متعلق به خود استفاده نماید. در ضمن عدم ارائه اطلاعات صحیح از سوی کاربر بر عهده ایشان می باشد. هم چنین در صورت بروز هرگونه تخلف ویلاس مجاز است اطلاعات کاربر را شامل شماره تلفن همراه، نام، نام خانوادگی، کد ملی و … را در اختیار مراجع قضایی ذیصلاح و پلیس فتا قرار دهد.
 •  کلیه كاربران مسئول حفظ و نگهداری از نام كاربری و رمز عبور و اطلاعات شخصی خود می باشند و ویلاس هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات در خارج از محدوده ی ارتباطی ندارد.
 • کلیه‌ کاربران در حین عضویت اطلاعاتی نظیر نام،‌ نام خانوادگی، ‌شماره تماس، آدرس پست الكترونیكی، آدرس و کدپستی محل ارائه سرویس و شماره سفارش، و برخی مشخصات فردی دیگر از شما درخواست می شود. كه می بایست این اطلاعات را به درستی و با صحت کامل در ویلاس وارد نمایید. در صورت وجود خطا یا تغییر در این اطلاعات کاربر موظف به، بروزرسانی آن ها می باشد و مسئولیت حقوقی و قانونی هرگونه جعل عنوان یا عدم صحت اطلاعات فردی یا سوء استفاده از مشخصات دیگران بر عهده ی شخص کاربر است.
 • تبصره: مجوزهای فعالیت های تخصصی برای ارائه دهندگان خدمات در پروفایل آنها قابل مشاهده است.
 • طبق قوانین مدنی و تجاری ایران، تنها اشخاص بالای 18 سال می توانند عضو ویلاس شوند و از سرویس های موجود استفاده نمایند.
 • ویلاس می تواند بنا به تشخیص و ضرورت و با قصد احراز هویت از کاربران مدارکی دال بر صحت مشخصات اعلامی خود درخواست نماید که ارسال مدارک برای کاربران محترم الزامی می باشد.
 • کلیه کاربران اعم از ارائه دهنده خدمات و مشتری و سایراعضای ویلاس می بایست با قبول و تایید توافقنامه حاضر موافقت خود را اعلام نموده و درصورت تغییربندهای توافق نامه طبق سیاست های ویلاس ملزم به تایید مجدد می باشند .
 • ویلاس اطلاعات دریافت شده از كاربران را، فقط در معاملات مورد استفاده خود و یا سایر کاربران طرف قرارداد ایشان قرار خواهد داد و این اطلاعات محرمانه تلقی شده و به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار نخواهد گرفت مگر آنکه در صورت نیاز با كسب اجازه از كاربر در امور تجاری نسبت به بهره برداری از این اطلاعات اقدام گردد و یا در صورت پیگرد قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گیرد.
 • كاربر در مقابل كلیه مكاتباتی كه ویلاس با وی از طریق پست الكترونیكی یا پیامك و یا از طریق حساب كاربری وی در ویلاس انجام می شود مسئول خواهد بود. ویلاس پس از گذشت 24 ساعت از آخرین ارتباط خود با کاربر آن را مشاهده شده تلقی نموده و می تواند در مورد وی تصمیم گیری كند.
 • در صورتی كه دسترسی كاربر به ویلاس در هرشرایطی حتی شرایط خاص و فورس ماژور امكان پذیر نباشد، ویلاس مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی وارد شده نخواهد داشت.
 • کاربر مجاز به نگارش و درج مطالب و تصاویری که به نحوی افشاگر اطلاعات شخصی کاربر دیگر یا مقامات رسمی ویلاس است، نمی باشد.
 • آدرس و یا آدرس‌هایی که کاربران اعم از تامین کنندگان ( فروشندگان و خدمت دهندگان ) و سرویس گیرنده در حساب کاربری خود درج می نمایند، وابسته به این که در یک عملیات سرویس گیری در نقش ارائه دهنده سرویس باشند یا سرویس گیرنده ، به عنوان محل خدمت مورد استفاده قرار می‌گیرد. و مسئولیت هرگونه اشتباه در آدرس و ضرر ارائه دهنده سرویس بر عهده ی شخص سرویس گیرنده می‌باشد.
 • ویلاس  برای اطلاع رسانی کاربران به مناسبت‌های گوناگون از جمله بروز مشکل و اختلاف، طرف ذی ربط را از طریق پست الکترونیکی، پیامک و پنل کاربری مطلع خواهد کرد. ویلاس تضمینی برای دریافت پیامک ارسالی به کاربران نمی‌دهد.
 • تامین کنندگان ( فروشندگان و خدمت دهندگان )حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد تامین کنندگان ( فروشندگان و خدمت دهندگان )شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از سرویسهای ویلاس متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود
 • هر شخص حقیقی یا حقوقی می‌تواند تنها یک حساب کاربری به عنوان تامین کنندگان ( فروشندگان و خدمت دهندگان )درهر یک از وب سایتها ی ویلاس داشته باشد. در صورتی که ویلاس اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، ویلاس مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور در ویلاس اقدام نماید.
  • کاربر متعهد است که در استفاده از سرویس های ویلاس تمامی قوانین کشور را رعایت کند، سامانه را برای اهداف قانونی به کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری سرویس های ویلاس ، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار سرویس های ویلاس را خدشه‌ دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز هرگونه خسارت گردد بر عهده‌ی کاربر است و ویلاس در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
  • هنگام مراجعه ارائه دهنده خدمات (کاربلد )، حتما از او کارت شناسایی خواسته و با مشخصات درج شده در پروفایل مقایسه کنید. در صورت عدم تطابق، لطفا از ورود فرد به منزل یا محل کارتان جلوگیری کنید.
  • با در نظر گرفتن تمامی ملاحظات کامل ایمنی و حریم شخصی از خدمات ارائه دهندگان خدمات استفاده کنید، به هیچ عنوان پیش از دریافت کامل و با کیفیت خدمات انجام شده از سمت ارائه دهنده خدمات (کاربلد)هیچ گونه هزینه‌ای را پرداخت نکنید؛ همچنین توصیه می کنیم، پس از اتمام کار توسط ارائه دهنده خدمات(کاربلد)، خدمت ارائه شده را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.
  • کاربر مشتری و یا ارائه دهنده خدمات (کاربلد)متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از سرویس های ارایه شده به صورتی که به ویلاس  یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند، استفاده نکنند. در صورتی که کاربر مشتری اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی و یا کاربلد  نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در ویلاس در جهت منافع شخصی و یا آسیب ها اعم از مادی و یا معنوی به منافع سامانه اقدام نماید، ویلاس  ضمن داشتن حق قطع سرویس ها و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات اقدام نماید.
  • کاربر مشتری و کاربلد  متعهد می شوند پس از اتمام خدمت از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سرویس های ویلاس، از یکدیگرکسب کرده اند، استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگری نیز مغایر با قوانین ویلاس خواهد بود. لذا کاربران متعهد خواهند بود، فقط در شرایط ضروری و در مدت زمان ارائه خدمت از اطلاعات یکدیگر مطابق با عرف جامعه و قوانین کشور استفاده کنند.
  • ویلاس به صورت پلتفرمی واسط بوده که کاربلد  را به مشتری معرفی می کند و هیچ نقشی به نوع سفارش و سفارشاتی که مشتری به ارائه دهنده خدمات میدهد ندارد، و هرگونه رابطه بین این دو به صورت مستقیم بوده که ویلاس مسئولیتی نسبت به نوع و کیفیت خدمات نخواهد داشت و تاکید می نماید خدمت گیرنده قبل از استفاده از خدمات، از هویت ارائه دهنده خدمات اطمینان حاصل نماید و جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرد و نسبت به مطالعه نظرات ثبت شده سایر مشتریان در خصوص سوابق تامین کننده در پروفایل وی اقدام نماید.
  • ویلاس در نقش تسهیل گر ارتباط بین کاربرانش، سعی میکند تا با استفاده از فناوری روز کیفیت این ارتباط را ارتقاء بخشد و همواره در این راستا تلاش میکند. اما در عین حال هیچ نقشی در توافق صورت گرفته بین کاربران برای انجام خدمتی خاص ندارد و کلیه توافقات، مذاکرات، قیمت گذاری ها و قراردادهای احتمالی در ارتباط مستقیم خدمت گیرنده و ارائه دهنده خدمات است که انجام می شود؛ لذا تمامی مسئولیت ناشی از پذیرش پیشنهاد ارائه دهنده خدمات بر عهده خدمت گیرنده بوده و ویلاس هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفری، ناشى از توافقات صورت گرفته ندارد.
  • کاربلد می‌پذیرد، هزینۀ انجام کار از سوی وی به مشتری  طبق توافق با مشتری و در راستای تعرفه خدمت ویلاس  می باشد  لذا پس از استفاده از خدمت  نمی تواند اعتراضی نسبت به این هزینه داشته باشد.
  • هیچ گونه رابطه ای بین تامین کننده  و ارایه دهنده خدمات و ویلاس  از قبیل کارگری- کارفرمائی، پیمانکاری – کارفرمائی و یا هر گونه عناوین دیگری را که بار قانونی برای ویلاس را داشته باشد ندارد. و صرفا یک پلتفرم واسط جهت معرفی انواع خدمات و ارائه کنندگان خدمت می باشد.
  • ویلاس هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با ارائه دهنده خدمات حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.همچنین با توجه به اینکه اطلاعات مندرج در پروفایل کاربلد ها بر اساس اطلاعات دریافتی از کاربلد  توسط ویلاس تنظیم  میشود لذا  مسولیت صحت و عدم صحت ان اطلاعات متوجه کاربلد خواهد بود و ویلاس مسولیتی نخواهد داشت .
  • هر شخصیت حقیقی یا حقوقی تنها با یک صفحه می‌تواند در ویلاس  به فعالیت بپردازد و ویلاس  اختیار کامل حذف صفحه کاربری را برای خود قائل است.
  • صفحات ساخته شده در ویلاس با هزینه‌ ی خدمات خانه ییلاقی، مرتب ‌سازی و ارائه شده است و حق حذف آن‌ها در هر زمان خواهد داشت . استفاده کننده از ویلاس حق کپی‌برداری از اطلاعات تامین کننده، نوشتار و تصاویر اطلاعات ارسال شده به ویلاس را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
  • کاربلد  موظف است پس از تکمیل خدمات ارائه شده هزینه خدمات را بگیرد و مشتری  هرگز پیش از دریافت کامل و با کیفیت خدمات هزینه‌ای نباید پرداخت کند و مسئولیت هر گونه پرداخت هزینه قبل از ارائه دهنده کامل خدمات بر عهده مشتری می باشد.
  • کاربلد  در پذیرش درخواست انجام سرویس یا رد آن مخیر است و اگر پس از توافق با مشتری ، خدمت را لغو کند، یا در مکان و زمان مشخص حضور پیدا نکند با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار به ویلاس شود، ویلاس مجاز است پروفایل کاربلد را غیر فعال نماید.
  •  هر گونه تخریب  غیر اصولی که در نتیجه استفاده از خدمت در منزل مشتری ایجاد شود،مشروط بر اثبات قصور از طریق مراجع قانونی توسط کاربلد ، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط بر عهده کاربلد خواهد بود.
  •  کاربر اقرار می‌نماید  که با افتتاح حساب کاربری در سرویس های ویلاس تنها مجوز استفاده‌ی غیر انحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از سرویس های آن را دریافت می‌کند و به‌این‌ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به سرویس های ویلاس (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست، در غیر موارد مطروحه در این قرارداد اجازه‌ی استفاده از نام و علامت تجاری و سرویس های نرم‌افزارهای ویلاس را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی سامانه نسبت به وب سایت و  پلتفرم و ملحقات آن خواهد بود.
  •  کاربر می‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی ویلاس است و ویلاس می‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را متوقف نماید و مانع استفاده‌ی کاربر از سرویس های ویلاس گردد.
  • کاربر متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط ویلاس از طریق پیامک، ایمیل یا سامانه های ویلاس در خصوص استفاده از سرویس های موجود و شرایط آن برای کاربر ارسال می‌گردد مطالعه نماید و در صورت عدم موافقت، ضمن توقف استفاده از سرویس ها، مخالفت خود را بصورت رسمی به اطلاع ویلاس برساند. عدم اطلاع رسانی به ویلاس و یا استمرار استفاده از سرویس های موجود، به منزله امضای دست‌نویس و دارای آثار حقوقی است و امضاکننده را به مفاد سند مزبور متعهد و ملتزم می‌نماید.
  •  کاربر مشتری و کاربلد تعهد می‌نمایند کلیه ی موارد اخلاقی را رعایت نموده و از مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر و … در طول انجام سرویس اجتناب نمایند. همچنین استفاده یا در اختیار داشتن ادوات ممنوعه قانونی در حین انجام سرویس ممنوع است و حق لغو حساب کاربری، جریمه و نیز دعوی حقوقی و کیفری علیه وی را برای ویلاس و مشتری ایجاد می‌کند.
  •  مشتری موظف است در زمان توافق شده با کاربلد برای دریافت خدمت در محل حضور داشته باشد و یا فرد مورد اعتمادی را به ارائه دهنده خدمات(کاربلد) جهت نظارت بر انجام صحیح سرویس معرفی نماید، مشتری موظف است هزینه‌ی سرویس را پس از پایان سرویس (در فرضی که شرایط سرویس پایان یابد) به تامین کننده پرداخت نماید.
  • مشتری نمی‌تواند پس از پایان سرویس و تحویل خدمات ارایه شده، به میزان هزینه‌ی سرویس اعتراض کند و یا اینکه پس از پرداخت، تقاضای استرداد مبلغ پرداختی را خارج از شرایط مذکور در این توافقنامه بنماید.
  •  هزینه ایاب و ذهاب برگشت برای سفارشات نظافتی و کارگری که بعد از ساعت 8 شب (20) به پایان می رسد بر عهده مشتری می باشد.
  • کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود در ویلاس دارد مستقل از روش کسب آن (در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که ویلاس در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمت ارایه شده توسط ویلاس قابل استفاده است و امکان بازگشت وجه و همچنین دریافت وجه به صورت نقد وجود ندارد.
  •   کاربرحق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای ویلاس شامل دیکامپایل(Decompile)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
  • کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از ویلاس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین وی مجاز نیست در نرم‌افزارویلاس یا در روش ارائه سرویس تغییر یا اخلالی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری(Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
  • کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش ویلاس انجام دهد.
  •  حضور بانوان در زمان ارائه سرویس های نظافت توسط ارائه دهنده خدمات خانم الزامیست .
  •  کاربران در زمان اتمام سفارش موظف به بازدید و تحویل گرفتن سرویس های ارائه شده از سوی ارائه دهنده خدمات می باشند. همچنین سرویس های فنی و تعمیرات ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات دارای ضمانت توافق شده میان ارائه دهنده خدمات و مشتریان می باشد و ویلاس هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضمانت اعلام شده از سوی ارائه دهنده خدمات را نخواهد داشت.
  • پروفایل تامین کنندگان خدمات دارای قسمت های درباره و(رزومه سرویسکار)، امتیاز، تعداد سرویس های انجام شده و نظرات مشتریان قبلی می باشد، لذا به مشتریان محترم تاکید می شود در جهت انتخاب مناسب تامین کننده، نظرات مربوط به ایشان را مطالعه نماید و حتما نظرات خود را نسبت به کارهای انجام شده توسط تامین کننده در اپلیکیشن درج نماید؛ همچنین در جهت ارائه بهتر خدمات حتما با تامین کننده خدمات تماس حاصل نموده و در مورد شرایط سفارش خود صحبت نماید.
  • به مشتریان گرامی توصیه می شود در قبال تحویل هر نوع کالا یا تجهیزات جهت انجام تعمییرات تخصصی، ضمن دریافت رسید از تامین کننده، نسبت به احراز هویت واقعی و آدرس محل کار تامین کننده اقدام مقتضی را به انجام رساند.
  • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به ویلاس که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و سایر رسانه‌ها منتشر می‌شود، با درج کننده می باشد و ویلاس مسئولیتی در قبال موارد مندرج نخواهد داشت.
  • مواردی از قبیل ارسال پیام و محتواهای غیراخلاقی یا نامربوط به سفارش، استفاده از ادبیات غیرمؤدبانه، انجام هرگونه تبلیغات، ارائه اجناس و خدماتی که خلاف شرایط و قوانین هستند و همچنین ارسال پیام‌های انبوه، در صورتی که توسط کاربران گزارش شوند، مورد بررسی قرار گرفته و طبق قوانین ویلاس ممکن است منجر به تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف شود. همچنین تعلیق شدن یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف صورت گرفته و به تشخیص کارشناسان ویلاس صورت می‌گیرد.
  • لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک‌های ارسال شده توسط کاربران دیگر احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری‌های اینترنتی قرار نگیرند. «ویلاس» هیچ گونه مسئولیتی در قبال وقوع فیشینگ و کلاهبرداری‌های اینترنتی توسط کاربران و در قبال آنها ندارد.

  در صورتی که مزاحمت و یا مشکلی برای شما ایجاد شده است ویلاس همکاری لازم را با مراجع قانونی (پلیس فتا) انجام خواهد داد.

 • مطابق ماده 21 قانون جرایم رایانه ای ، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون نیست؛ همچنین در مکاتبه، مکالمه و اظهار نظر در مورد سایر کاربران و مسولین ویلاس موظف به رعایت کمال ادب و احترام است.
 • تخلف از قوانین جاری کشور من جمله قانون مجازات مرتکبین جرایم رایانه‌ای، بانکی، پولشویی ، قوانین گمرکی، نقض حقوق مصرف کنندگان، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و سوء استفاده از سرویس های ویلاس برای كاربران و نقض حریم شخصی كاربران دیگر و فعالیت های هرمی و سایر جرایم ممنوع می‌باشد.
 •  
chat